Angielski w grupach
na zamówienie – Warszawa

Podstawowe informacje

Kursy angielskiego w grupach na zamówienie należą do tzw. szkoleń zamkniętych. Oznacza to, że o składzie i liczebności grupy decydują jej inicjatorzy. Sugerujemy jedynie nieprzekraczanie liczby 6 osób w grupie. Słuchacze to zwykle grono znających się osób: uczniowie z tej samej klasy, studenci z jednego wydziału, członkowie rodziny czy po prostu znajomi na podobnym poziomie językowym i o podobnych oczekiwaniach w stosunku do szkolenia. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju kursów jest możliwość ścisłego dostosowania programu do potrzeb słuchaczy, a także, w razie potrzeby, ustalenie nietypowych terminów zajęć.

 

Jak zacząć?

Zajęcia mogą się rozpocząć w dowolnym momencie. Ich uruchomienie jest zwykle kwestią kilku dni. Po zgłoszeniu umawiamy się z uczestnikami na wstępne spotkanie, na którym, zwykle w formie próbnych zajęć, określamy ich poziom językowy. Następnie ustalamy zakres szkolenia, jego intensywność i harmonogram. Proponujemy pomoce do nauki i uruchamiamy właściwe zajęcia.

Uwaga!

Podane w cenniku kwoty dotyczą jednostki lekcyjnej i rozkładają się na wszystkich uczestników zajęć.

Przykłady kursów angielskiego na zamówienie

Dzieci ze szkoły podstawowej
Wzbogacanie umiejętności komunikacyjnych + powtórzenie materiału szkolnego. Intensywność: 2 x 1 godz. lekc./tydzień.


Małżeństwo lekarzy
Język ogólny z elementami języka medycznego. Zajęcia pod kątem komunikacji z pacjentem. Intensywność 1 godz. zegarowa w tygodniu.


Pracownicy hotelowi
Język pod kątem branży hotelarskiej potrzebny do komunikacji z klientem. Kurs intensywny: 5 x 2 godz. lekc./tydzień przez 2 miesiące.


Oficerowie Wojska Polskiego
Język pod kątem komunikacji w środowisku wojskowym. Przygotowanie do egzaminu STANAG. Intensywność: 2 x 1 godz. zegarowa/tydzień.

Ceny

aleja 3 Maja 12

00-391 Warszawa

kom. 602 746 872

tel. 22 826 95 30

e-mail: biuro@peritia.edu.pl